Realizované akce

Úspěchy žáků ve školním roce 2014/2015

Žáci ocenění strostou města

Matematický klokan
Tomáš Baránek – 1. místo v celostátním kole
Letos v kategorii Klokánek (4. a 5. tř.) získal žák 5. třídy maximální počet - 100 bodů a umístil se spolu se stejně úspěšnými žáky na 1. místě v rámci školního, oblastního, republikového i mezinárodního kola.

Přebor škol v šachu
Matěj Mereda, Vojta Rožnovják, Martin Merčák, Jakub Bravenec – 12. místo v krajském koleŽáci 1. stupně ZŠ získali 1. místo (sto třicet hráčů v 28 týmech) v okresním kole, 12. místo v krajském kole ( 161 hráčů v 36 čtyřčlenných družstvech)

Pěvecká soutěž
Martin Koníček – 1. místo za dlouhodobé úspěchy v pěvecké soutěži O malovaný tulipán Boženy Šebetovské

Finanční gramotnost
Silvie Štěpánková, Leona Balgová a Igor Korčák - 3. místo v krajském koležáci 9. třídy se v rámci výuky Finanční gramotnosti zúčastnili již 5. ročníku celostátní soutěže vyhlášenou MŠMT.V okresním kole se umístili na 1. místě, v krajském kole na 3. místě.

fotogalerie zde...


Přírodovědný klokan 2014

Přespolní běh

Florbal

Sapere - vědět, jak žít - školní kolo

Školní kolo Recitační soutěže 2015 , foto zde

Okresní kolo Recitační soutěže 2015

Přehazovaná 2015, foto zde

Olympiáda z českého jazyka 2015

Olympiáda z anglického jazyka 2015

Finanční gramotnost 2015

Veslování na trenažérech 2015

Čokoládová tretra 2015

Gymnastické závody 2015

Nej němčinář 2015

Výsledky sběrové soutěže 2015

Celkové výsledky Olympiády břeclavských škol ve výběru si nastavte oddíl ZŠ Kpt. Nálepky (lv)

McDonalds Cup

Dopravní soutěž 2015

Úspěchy žáků ve školním roce 2013/2014

Přírodovědný klokan - školní kolo

Výsledky výtvarné soutěže “Malujeme Vánoce”

Přebor škol v šachu - okresní kolo - 1. místo v kategorii 1. stp. ZŠ - více zde výsledková listina zde...

Přebor v šachu - krajské kolo - výsledky, reportáž

Ocenění u starosty - seznam oceněných žáků zde...  video zpravodajství zde (od 4. min. 32. s)

Školní kolo recitační soutěže - výsledky zde

Přehazovaná - výsledky zde, foto zde

Veslování na trenažérech - celkové umístění školy - 2. místo, jednotlivci - 1x1., 2x2., 1x3. místo, více zdefoto zde

ICILS 2013 - mezinárodní testování počítačové a informační gramotnosti - celkové výsledky zde

Dějepisná olympiáda zde

Olympiáda z ČJ zde

Zeměpisná olympiáda zde

Finanční gramotnost zde , foto zde

Olympiáda z AJ zde

Soutěž k Mezinárodnímu dni čísla pí - zde

Matematický klokan
Každoročně se žáci 2. - 9. třídy zúčastňují mezinárodní matemetické soutěže “Matematický klokan”. Letos v kategorii Klokánek(4. a 5. tř.) získal žák 5. třídy Tomáš Baránek maximální počet - tedy 100 bodů a umístil se spolu se stejně úspěšnými žáky na 1. místě v rámci školního, oblastního, republikového a vlastně i mezinárodního kola. GRATULUJEME!   info o soutěži zde...

 

Nej němčinář 2014

VV soutěž - Lužní les na jaře - oceněny děti ZŠ, ŠD 1 a výtvarného kroužku

VV soutěž - Zdraví a my

Nej znalec přírodopisu

Nej převaděč fyzikálních jednotek

Nej znalec chemického názvosloví

Pythagoriáda 2014

Olympiáda břeclavských škol - 1. - 3. třída, 4. - 9. třída, celkové výsledky zde..., foto zde... 

Úspěchy žáků ve školním roce 2012/2013

5.10.2012 - okresní kolo v přespolním běhu - 1. místo

10.10.2012 - krajské kolo v přespolním běhu - 2. místo, Šimon Slaný - 2. místo v kategorii jednotlivců
foto vítězného týmu:

15.11.2012 - okresní kolo v halové kopané - 5. místo

28.11.2012 - okrskové kolo ve florbalu - 3. místo

Výsledky přírodovědného klokana - vědomostní soutěž z PŘ,CH,F,Z - najdete zde

Výsledky recitační soutěže - oblastní kolo - najdete zde

Výsledky olympiády z AJ - okresní kolo - najdete zde

Výsledky olympiády z D - okresní kolo - najdete zde

Výsledky olympiády z ČJ - okresní kolo - najdete zde

Výsledky matematického klokana - najdete zde

Soutěž o nejlepšího němčináře naší školy - najdete zde

Mezinárodní soutěž v kreslení na počítači - Pod modrou oblohou - téma: Můj sen
Letos po třetí se naši žáci v rámci výuky informatiky zapojili do mezinárodní soutěže Pod modrou oblohou, pořádané ZŠ Moravská Třebová, ul. Palackého. Tématem letošního ročníku byl Můj sen... I letos jsme zaznamenali velký úspěch:z více než 2000 obrázků ze 191 zúčastněných škol byly oceněny hned 2 naše obrázky.V I. kategorii (6.,7.tř.) získal krásné 5. místo Vašek Šebesta, ve II. kategorii obdržela 6. místo Jana Tihelková. Oba žáci se 3.5.2013 zúčastnilislavnostního vyhlášení v Moravské Třebové a převzali hodnotné ceny z rukou zástupců pořadatelské školy, sponzorů a také našeho 1. kosmonauta - Vladimíra Remka, který převzal nad soutěží záštitu. Součástí vyhlášení bylo také zahájení výstavy 200 nejlepších prací, mezi nimiž byl i obrázekdalší naší žačky - Bronii Radkovičové.     (lv)
Odkaz na televizní repotáž  v ČT najdete zde - v aktuální dílu ze dne 3. 5. si přehrajte poslední reportáž (úplně dole) Pod modrou oblohou...
Odkaz na reportáž Východočeské televize
Odkaz na článek ve Svitavském deníku...
Prezentaci fotografií z vyhlášení 8. ročníku a další informace o soutěži najdete zde..

Dopravní soutěž
Oba týmy našich žáků (mladší kategorie i starší kategorie) zvítězili nejprve v břeclavském kole a poté i v okresním kole dopravní soutěže. Postoupili tak do krajského kola ve Veselí nad Moravou, které se koná ve dnech 27. a 28. 5. 2013. Tým mladších žáků utvořili Šárka Radkovičová, Petr Kalina, Anna Bravencová a Zdeněk Gajda, tým starších žáků Tereza Malíková, Roman Kalina, Martina Rausová a Lukáš Helešic.
Všechno začalo v úterý 7. května v 9 hodin ráno, kdy jsme se zúčastnili Dopravní soutěže před kulturním domem v Břeclavi. Museli jsme splnit několik disciplín - jízdu zručnosti, jízdu podle pravidel silničního provozu, první pomoc a dopravní testy. Ze všeho jsme měli celkem dobrý pocit. Při vyhlašování výsledků jsme byli nadšení, že naši mladší spolužáci v I. kategorii vyhráli první místo, a když vyhlásili, že i my – starší jsme vyhráli, byl to úžasný pocit, který nejde slovy popsat! Dalším úspěchem bylo to, že v obou kategoriích vyhráli žáci naší školy i jednotlivce. (Byla to Anna Bravencová a Tereza Malíková) A tak jsme o týden později (16.5.) soutěžili v okresním kole. Tentokrát jsme výhru opravdu nečekali! A  už vůbec ne v obou kategoriích. Jak vyrovnané je toto družstvo potvrdilo vítězství v jednotlivcích Zdenka Gajdy. Vítězové okresního kola Anna Bravencová, Šárka Radkovičová, Petr Kalina, Zdenek Gajda a Tereza Malíková, Martina Rausová, Roman Kalina a Lukáš Helešic tak postoupili do krajského kola ve Veselí nad Moravou.Zde jsme soutěžili dva dny. Opět jsme podali dobré výkony, ale byli tam lepší. Odpoledne jsme si zahráli paintball, zhlédli ukázku bikecrosu, zahráli jsme si fotbal. Večer byla diskotéka. Celý pobyt jsme si moc užili a vůbec nám nevadilo, že nám nepřálo počasí a že jsme to nevyhráli. (I páté a šesté místo je pěkné). Byli jsme nadšení už z toho, že jsme se tam dostali a mohli jsme reprezentovat naši školu… (mr,as)

 

Pěvecká soutěž “O malovaný tulipán Boženy Šebetovské”
1. místo - Martin Koníček - 2. třída
2. místo - Petra Burianová - 4. třída

Vyhodnocení celoročního sběru papíru
1. místo - Tereza Svobodová - 5. třída (téměř 1 tuna papíru)
2. místo - Nikola Baránková - 7. třída  (téměř 1 tuna papíru)
3. místo - Daniel Bartolšic - 6. třída

Vyhledávání

Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
Datum : pondělí, 7. březen 2022
8
Datum : úterý, 8. březen 2022
10
Datum : čtvrtek, 10. březen 2022
11
Datum : pátek, 11. březen 2022
12
13
14
15
16
17
Datum : čtvrtek, 17. březen 2022
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Spolupráce s centrem Utilis

logo remedia utilis

 

Partnerská škola

Přihlášení - pouze pro zaměstnance školy