Den Země Dne 28. 4. proběhl na naší škole Den Země.
 

V rámci celosvětové oslavy Dne Země na prvním stupni se žáci seznámili s možnostmi zdravého stravování formou besed, ochutnávky pokrmů, ovoce a zeleniny. Někteří žáci se tematicky přestrojili za zvířátka. Součástí oslav Dne Země bylo obnovení pocitového chodníku, kdy se žáci vydali sbírat přírodní materiál do nedalekého parku a lesa.

Na druhém stupni probíhaly oslavy v rámci jednotlivých vyučovacích hodin. V anglickém jazyce se nacvičovala písnička  Earth Day, We recycle song, v češtině žáci zhlédli, s velkým úspěchem, film Muž, který sázel stromy, v matematice zařadili téma hluk a škodlivé plasty. Dále žáci tvořili plakáty ke Dni Země, učili se novou píseň Chválím tě, Země má a zabývali se dalšími zajímavými činnostmi.

 

 

  

Vyhledávání

Kalendář akcí

Spolupráce s centrem Utilis

logo remedia utilis

Dlouhodobě spolupracujeme s denním stacionářem Utilis - s dětmi i zaměstnanci se pravidelně setkáváme při různých příležitostech. Pro děti z centra sbíráme hračky, předáváme jim výtěžky z prodeje hraček a výrobků žáků, účastníme se besídek nebo pořádáme zábavné odpoledne.

Partnerská škola

Přihlášení - pouze pro zaměstnance školy