ŠD1,2 Den dětí Den dětí oslavily děti ve školní družině aktivním pohybem.Konečně  mohly letos děti po dlouhých vládních opatřeních oslavit DEN DĚTÍ kolektivně. Pani vychovatelky pro ně připravily sportovní odpoledne na šk.hřišti plné stanovišť.

Předcházely přípravy, plánování stanovišť, chystání potřebných pomůcek, výzdoba šk. dvorku a velké těšení dětí na tento den.

Odpolední program jsme zahájili písničkou s pohybem a poté "hurá" na stanoviště.Tam byly připraveny úkoly s různými pohybovými  aktivitami. Za splněné úkoly dostávaly děti žetony, které pak měnily v obchůdku za sladkosti, barvy, deníčky, pastelky, gumy, propisky aj.

Na druhou polovinu programu se děti posilnily dobrotami, které jim připravili jejich rodiče.Piknikem v trávě nabraly sílu do dalšího soutěžení.

Celým programem nás provázela hudba - výběr známých dětských písniček, které pouštěla p. asistentka.

Věříme, že si tento den děti dostatečně užily a bude patřit k těm lepším v této coronavirové době.

Poděkování patří všem rodičům a sponzorům, kteří přispěli jakkoliv na náš dětský den - přichystání občerstvení, výtvarných potřeb, sladkostí i dalších drobných odměn pro děti.

Také děkujeme našim žákům z 9.třídy, kteří stanoviště obsluhovali, pomáhali s přípravou lavic a zábavou dětí.Fotky z akce

Vyhledávání

Kalendář akcí

Spolupráce s centrem Utilis

logo remedia utilis

 

Partnerská škola

Přihlášení - pouze pro zaměstnance školy